Şirket Profili


Sahip olduğu mesleki bilgi birikimi ve tecrübesiyle inşaat sektörüne 2003 yılında ortaklıkla başlayan Osman Gönüç, 2007 yılında kurduğu  Gönüç İnşaat Anonim Şirketi  ile devam etmektedir.

 

Kurulduğu tarihten itibaren beton kaplama projeleri, havaalanı apron ve pist beton kaplamaları, her türlü havaalanı yağmur suyu, drenaj, içme suyu hatları gibi alt yapı işleri,beton kaplamalı kanal yapımı işleri, yüzey sertleştiricili beton kaplamaları, kalıplı bordür beton sistemleri, finişerli betonlar, vibratörlü betonlar, helikopter perdahlı betonlar, viyadük inşaatları alanlarında profesyonel kadrosu ve yönetim ekibi  siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmet sunmaktadır.

 

Yurtiçi ve yurtdışı projelerinde profesyonellikten asla taviz vermeyen yapısı ile sürekli büyüyen Gönüç üstlendiği bütün projelerde müşteri memnuniyetini ve kalite anlayışını ön planda tutarak, müşterileri ile sağlam temellere dayalı uzun ve köklü ilişkiler kurmayı amaçlamaktadır.

 

Yurt içinde ve yurt dışındaki altyapı ve üstyapı projeleriyle sektörde daha güçlü ve sağlam bir yere sahip olmak için yoluna emin adımlarla devam etmektedir.

 

Bugüne kadar Türkmenistan, Afganistan, Cibuti gibi en zorlu projelerde bile yaptığı işlerle kalitesini ortaya koyan Gönüç, uygulamayı zamanında bitiren, bütçesine uyan ve işverenlerini uluslararası kalitesiyle tatmin eden dünya standartlarında bir Türk şirketi olarak Türkiye'yi temsil etmekten gurur duymaktadır.

 

Gönüç merkez ofisi Türkiye’de olup Katar, Afganistan ve Ukrayna'da şubelerimiz bulunmaktadır.