Yönetim kurulu başkanının mesajı


Gönüç İnşaat Anonim Şirketi olarak 2003 yılından bu yana dürüst ve prensipli çalışma ilkelerimizden taviz vermeden inşaat sektöründe faaliyet göstermekteyiz. Küçük adımlarla başladığımız bu yarışta bugün koşar adımlarla gidiyoruz. Globalleşen dünyanın bir sonucu olarak sürekli gelişim gösteren inşaat sektöründe, alanında uzman kadromuzla birlikte oldukça ciddi projeleri başarıyla tamamladık. Özellikle havaalanlarında pist, apron ve hangar yapımı olmak üzere altyapı ve üstyapı projelerinde yakaladığımız başarılar sayesinde bugün Gönüç bir marka olma yolundadır.

 

5 farklı ülkede yürüttüğümüz inşaat faaliyetlerinde, uluslararası standartların gerektirdiği üst düzey kalite, her geçen gün bizim de daha profesyonel olmamızı sağlamıştır. Bu süreçlerde, kalitenin yanında iş sağlığı ve güvenliği ve çevre politikalarımız ise vazgeçilmezlerimiz olmuştur.

 

“Ben değil, biz” ilkesi yakaladığımız başarının sırrıdır. Çünkü ekip ruhunun gücüne inanmaktayız. Gelinen noktada bir ekip olarak edindiğimiz başarılar ile geleceğe daha vizyoner bakabilmekteyiz.

 

Çünkü biz sadece inşaat yapmıyoruz, geleceği inşa ediyoruz.

 

  Saygılarımızla

Osman GÖNÜÇ